pit 38 straty z lat ubiegłych

Artykuły dotyczące tematu pit 38 straty z lat ubiegłych znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące pit 38 straty z lat ubiegłych. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Rząd odbierze pracującym emerytom 700 mln zł
  Rząd chce zlikwidować przepis, który pozwala na łączenie pracy z emeryturą z ZUS. Szuka oszczędności. Może się jednak okazać, że wielu emerytów przestanie pracować. Wtedy zamiast oszczędności niższe będą wpływy z podatków i składek.
 • Tysiąc dni Tuska. Co obiecał, co zrealizował?
  Rząd Donalda Tuska rządzi Polską już tysiąc dni. Co gabinet złożony z polityków Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego obiecywał, a co uda się spełnić? Oto nasze porównanie.
 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • Daniel Olbrychski
  Znany aktor zdradza skąd zna różne historie z dzieciństwa braci Kaczyńskich. Wymienia też nazwisko polityka PiS, któremu chciałby "publicznie dać po mordzie".
 • Monika Olejnik ostro o rządzie i premierze
  Monika Olejnik krytycznie ocenia polityków, a szczególnie tych u władzy. W najnowszym wywiadzie opowiada o posłach, którzy bredzą w jej programie. Nie szczędzi też ostrych słów pod adresem rządu i samego Donalda Tuska.
 • Śledczy zabierają samochód generała
  Czy to było samobójstwo? Prokuratorzy badają śmierć gen. Sławomira Petelickiego, znakomitego oficera i byłego dowódcy jednostki GROM. Analizują nagranie z monitoringu, na którym widać generała tuż przed śmiercią.
 • Marcin P., prezes Amber Gold
  Gdańscy śledczy badają, skąd mogły pochodzić pieniądze na start Amber Gold, kto ewentualnie mógłby w firmach państwa P. legalizować środki finansowe pochodzące z przestępstw. W planie śledztwa pojawiają się nazwiska znanych gangsterów. Ponad to śledczy mówią wprost o nieprawidłowościach.
 • 59 mln złotych - tyle w 2011 roku wyniosły przychody Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tego sporo ponad milion złotych poszło na pensje. Ile przypadło samemu Owsiakowi i jego pracującej w WOŚP żonie? O podsumowanie pokusił się Tomasz Molga z "Wprost".
 • Nie wystarczą już tylko kolejne stanowiska i postulaty na kartkach, kolejne uchwały, bo rządzący się z nimi nie liczą. Nawet portierzy w ministerstwach ich nie czytają. Będę się liczyć tylko z silnymi - mówił Piotr Duda, przewodniczący NSZZ "Solidarność" podczas spotkania pod hasłem "Platforma Oburzonych".
 • Minister Michał Boni
  Resort Michała Boniego przygotował listę samorządów, którym grozi bankructwo. Wynika z niej, że kilkadziesiąt gmin będzie musiało szybko naprawiać finanse.
 • Donad Tusk
  Poseł PiS kipi oburzeniem po ostatnich wypowiedziach premiera. "Tusk strzelił Polsce w kolano" - to jeden z łagodniejszych komentarzy. Co go tak oburzyło?
 • Donald Tusk i Jarosław Kaczyński w Sejmie
  "Gazeta Wyborcza" prześwietliła wydatki dwóch największych partii politycznych w Polsce. W ubiegłym roku Platforma dostała 18 mln zł, a PiS niewiele mniej, bo 17 mln zł. "GW" pisze, że partyjni skarbnicy pytani o dostęp do faktur reagowali panicznie...
 • Premier Donald Tusk
  PiS zapowiadał, że wizyta w Jarosława Kaczyńskiego w Krynicy na Forum Ekonomicznym będzie początkiem jesiennej ofensywy tej partii. Wygląda na to, że ta ofensywa została uprzedzona przez Donalda Tuska. Premier w Krynicy mówił o wzroście gospodarczym i nowym planie dla "Polski po kryzysie".
 • złoty złotówka moneta bilon
  Tak dobrych informacji o państwowej kasie nie było dawno. Okazuje się, że w listopadzie budżet zanotował nadwyżkę. Zdaniem ekonomistów to kolejny dowód na mocne przyspieszenie w gospodarce.
 • Donald Tusk
  Rząd zabiera się do walki z bezrobociem. Własne firmy zastąpią niekorzystne formy zatrudnienia.
 • Jarosław Kaczyński
  Prezes Jarosław Kaczyński stanie do debaty z premierem, ale pod pewnymi warunkami - zapowiedział rzecznik PiS Adam Hofman.
 • Polskie pieniądze - stuzłotówki
  Mimo mizernego oprocentowania oferowanego przez banki rośnie wartość depozytów zgromadzonych przez gospodarstwa domowe. Pieniądze płyną też do bezpiecznych funduszy, a omijają rynek akcji
 • Bronisław Komorowski
  Jacek Kurski rozpoczął akcję mieszania w aferę wokół SKOK syna prezydenta Bronisława Komorowskiego, Tadeusza - pisze "Gazeta Wyborcza". I przedstawia dowody, które mają potwierdzać, że 35-letni prawnik nie ma ze sprawą nic wspólnego.