urząd skarbowy bytom

Artykuły dotyczące tematu urząd skarbowy bytom znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące urząd skarbowy bytom. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Mira Suchodolska
  Stuk, puk, proszę otwierać, urząd skarbowy – za oknem było jeszcze ciemno, kiedy łomotanie do drzwi postawiło wszystkich w domu na nogi. – Bo wyważymy drzwi – głos na klatce schodowej stawał się coraz bardziej zniecierpliwiony.
 • Współpracownicy traktowali mnie trochę jak obcego, bo nie brałem służbowego auta na weekend. Nie potrzebowałem, bo miałem swoje. Nie czułbym się komfortowo, gdybym jeździł służbową lancią do sklepu - żartuje prezes banku BGŻ Jacek Bartkiewicz, wspominając czas spędzony w Ministerstwie Finansów.
 • Statystyki
  Od 25 lat nie było nam tak dobrze. Bijemy rekordy w byciu szczęśliwymi. Na przekór kryzysowi, rządowi i opozycji, kursom walut i podwyżkom w sklepach. Zwariowaliśmy?
 • Jacek Rostowski
  Większość wniosków na założenie podsłuchu dostaje zgodę sądową. To nie skuteczność służb, ale brak refleksji sądów.
 • Jacek Rostowski
  Od wręczenia Nagród Kisiela 2013 minęło już trochę czasu, a ja wciąż zachodzę w głowę, czym kierowała się szacowna kapituła, przyznając jedną z nich – i to właśnie w tym roku – Jackowi Rostowskiemu. Uzasadnienie: za „bycie saperem polskiej gospodarki”, budzi dodatkowe zdumienie i niesmak. Dlatego moje zaproszenie na uroczystość w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego trafiło do kosza.
 • Rafał Trzaskowski
  Rafał Trzaskowski, minister administracji i cyfryzacji, w wywiadzie dla „DGP” i portalu dziennik.pl opowiada o tym, jak koncerny informatyczne wyciągały pieniądze z polskich resortów.
 • Zbigniew Stonoga / zdjęcie z profilu Zbigniewa Stonogi
  "Już się powygłupiałem, pokląłem. Teraz będę pokazywał tylko poważną twarz, oblicze właściwe człowiekowi, jakim faktycznie jestem" - mówi Zbigniew Stonoga. Ale mówi też: Mszczę się i nie spocznę, aż nie zobaczę głów moich wrogów.
 • Kościelne cenniki usług budzą oburzenie społeczeństwa. Tego samego, które relatywizuje wartości duchowe, chwali mamonę, a religijne symbole dostosowuje do wystroju wnętrz.