urząd skarbowy poznań grunwald

Artykuły dotyczące tematu urząd skarbowy poznań grunwald znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące urząd skarbowy poznań grunwald. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • "Opóźniliśmy wylot, bo czekaliśmy na Kaczyńskiego"

  Stanowcza odpowiedź na ostre zarzuty Jarosława Kaczyńskiego pod adresem Donalda Tuska. Rzecznik rządu Paweł Graś mówił w "Kropce nad i", że w dniu katastrofy pod Smoleńskiem szef PiS został zaproszony na pokład samolotu, którym premier leciał na miejsce tragedii. "Opóźniliśmy wylot o dwie godziny, oczekując na prezesa, a potem się dowiedzieliśmy, że pan Kaczyński wyleciał innym samolotem" - stwierdził Graś.

 • Po pogrzebie posłowie PiS pojechali na imieniny
  Prosto z Łodzi, najważniejsi politycy PiS pojechali do Torunia. Tego dnia imieniny obchodził bowiem ojciec Tadeusz Rydzyk. Posłowie nie mogli więc zignorować takiej uroczystości.
 • Sąd skazał ojca Rydzyka. Koniec zbiórek od słuchaczy?
  Ojciec Tadeusz Rydzyk apelował o przesyłanie datków na TV Trwam, toruńską uczelnię i odwierty geotermalne. Ile zebrał? Tego nie wiadomo. Pewne jest, że robił to nielegalnie i teraz za to zapłaci.
 • Fiskus pod Grunwaldem, czyli wielka wojna z oszustami
  Zaczynają się wakacje, ale nie dla fiskusa. Kontrolerzy skarb będą kręcić się w kurortach, czy też pojawią się na największych imprezach w Polsce. Skontrolują, czy sprzedawcy pamiątek, lodów i szybkiego jedzenia nie łamią prawa i nie sprzedają towarów na czarno.
 • Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz w Sejmie
  "Gazeta Wyborcza" prześwietliła wydatki PiS z 2011 roku. Komu płaciła partia? "Ciekawe pozycje to Guru Control Systems i niepokorni twórcy" - pisze "GW".
 • Jarosław Kaczyński
  "Aniołki Kaczyńskiego" ogłaszają powrót na scenę polityczną. Na spotkanie, które zorganizują w środę zaprosiły m.in. aktora Jerzego Zelnika, a debacie przysłuchiwać ma się sam prezes PiS.
 • Trzeba mieć chorą wyobraźnię, żeby wymyślać takie scenariusze. Tak premier Donald Tusk skomentował słowa Jarosława Kaczyńskiego, który powiedział, że zorganizowanie szczytu klimatycznego ONZ w Warszawie w Święto Niepodległości 11 listopada to prowokacja.
 • Spawanie - zdjęcie ilustracyjne
  1,3 mln Polaków dostawało w 2012 r. nie więcej niż 1500 zł brutto. Tych osób jest aż dwa razy więcej, niż do tej pory szacowali eksperci.
 • Premier Donald Tusk
  Premier Donald Tusk oddał hołd policji. Dziś funkcjonariusze świętują w Warszawie 95-lecie powstania tej służby.