urząd skarbowy w nowej soli

Artykuły dotyczące tematu urząd skarbowy w nowej soli znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące urząd skarbowy w nowej soli. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Jesienne plany legislacyjne SLD
  Projekt ustawy likwidującej Fundusz Kościelny, ograniczenie zwolnień podatkowych kościelnych osób prawnych, zmiany w ustawie o godle, hymnie i barwach narodowych, a także projekt ustawy o Radzie Fiskalnej - to niektóre plany legislacyjne SLD na nadchodzącą jesień.
 • Nowe weto rządu Tuska. Tak kopie się kierowców po kostkach
  Kierowcy w Polsce ciągle mają pod górkę. Po drogim paliwie i beznadziejnych drogach pojawił się nowy sposób na dokopanie właścicielom czterech kółek. Dlaczego rząd nie mówi "nie" nowemu ułatwieniu?
 • Państwo zbroi się przed obywatelem
  Polskie instytucje są uzbrojone po zęby. Teraz rząd chce dać prawo do noszenia paralizatorów kolejnym służbom: Straży Ochrony Kolei, strażnikom leśnym, nawet straży rybackiej i łowieckiej. Po cichu następuje paraliż praw obywatelskich.
 • Kuba Wojewódzki
  Jeden z plotkarskich portali doniósł niedawno, że Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej jednej z sieci telefonii komórkowej. Dziś wiadomo, o ile znany showman się w tej pracy wzbogaci. Jeśli to prawda, to mamy rekord.
 • Sondaż: 48 proc. dla PO, 30 dla PiS. Ruch Palikota przed PJN
  Wakacje i rozkręcająca się dopiero kampania wyborcza sprawia, że niewiele dzieje się w sondażach poparcia dla partii politycznych. Badanie przeprowadzone przez GfK "Polonia" na zlecenie "Rzeczpospolitej" pokazuje, że niemal połowa pytanych (48 proc.) chce głosować na PO, a 30 proc. na PiS.
 • Sól
  Już 90 firm branży spożywczej jest na liście tych, do których trafiała sól przemysłowa zamiast spożywczej. I wciąż przybywają nowe.
 • Amber Gold
  Właściciele spółki Amber Gold przekazali na produkcję filmu o Wałęsie 3 miliony złotych plus VAT - wynika z informacji "Wprost". Właściciel spółek, Marcin P. hojną ręką obdarował nie tylko filmowców. Pieniądze z Amber Gold dostało gdańskie ZOO i kościół św. Mikołaja w Gdańsku.
 • Marcin P., prezes Amber Gold
  Gdańscy śledczy badają, skąd mogły pochodzić pieniądze na start Amber Gold, kto ewentualnie mógłby w firmach państwa P. legalizować środki finansowe pochodzące z przestępstw. W planie śledztwa pojawiają się nazwiska znanych gangsterów. Ponad to śledczy mówią wprost o nieprawidłowościach.
 • 646 cukierni, restauracji, piekarni, w tym także piekarnie w hipermarketach Tesco czy Auchan - tam zamiast soli spożywczej stosowano sól wypadową. Listę przedsiębiorców, którzy myśleli, że kupują sól spożywczą, a kupowali sól wypadową, opublikowała Fundacja Pro-Test.
 • "Dom moich rodziców został spalony, podobnie jak reszta wsi. Ja wiem, że na tej sali jest poseł, którego ojciec działał w bandzie, która spaliła tę wieś" - mówił w Sejmie podczas debaty w 70. rocznicę zbrodni wołyńskiej poseł Mieczysław Golba z Solidarnej Polski. Adresatem tych słów był najprawdopodobniej poseł Miron Sycz z PO.
 • Jacek Rostowski i Donald Tusk
  Były premier Jerzy Buzek i były minister gospodarki w rządzie SLD Jerzy Hausner zgodnie krytykują rząd Donalda Tuska za zmiany w OFE. Wydali w tej sprawie specjalne oświadczenie
 • "Bezczelność braci Karnowskich nie zna granic" - tak Monika Olejnik komentuje artykuł tygodnika "W Sieci", który na okładce zamieścił zdjęcie Tomasza Lisa w mundurze SS, a w środku zdjęcie Olejnik. Dziennikarkę oburzył artykuł, który ilustruje jej fotografia.
 • Robert Pietryszyn
  Prezes miejskiej spółki Wrocław 2012 Robert Pietryszyn przyznaje, że na przestrzeni 4 lat pożyczył byłemu już rzecznikowi PiS Adamowi Hofmanowi łącznie 60 tysięcy złotych. Sprawą przelewów na konto Hofmana, nieujawnionych w jego poselskich oświadczeniach majątkowym bada CBA.
 • Sejm
  Nowy sondaż wyborczy pokazuje rosnącą przewagę PiS nad PO. Oprócz tych dwóch partii, w Sejmie znalazłyby się dwie lewicowe formacje. Pozostałe ugrupowania nie miałyby szans na przekroczenie progu wyborczego.
 • Temida
  "Pawiem narodów byłaś i papugą" - tak Juliusz Słowacki krytykował w 1839 r. polską skłonność do naśladowania zagranicznych mód i wzorców. Wieszczowi chodziło o czasy sarmackie. Czy jednak jego krytyka nie pasuje również jak ulał do obecnych czasów?
 • MSZ w rozmowie z gazetą twierdzi, że powodem spotkania była propozycja objęcia placówki w Paryżu przez posła Jacka Rostowskiego.
  Czy można jednocześnie tłumaczyć się, iż podsłuchane rozmowy miały charakter prywatny, były tylko "rozmowami kolegów", a jednocześnie rozliczać rachunki z restauracji, jako służbowe i płacić za nie z państwowych pieniędzy? Po analizie wypowiedzi polityków na temat afery taśmowej można się pogubić....
 • Leszek Balcerowicz
  Zdaniem Leszka Balcerowicza polskie górnictwo "to taka mała Grecja". Były wicepremier i minister finansów w rozmowie z RFM FM nie zostawia suchej nitki na szefie "Solidarności", Piotrze Dudzie. "W Polsce stosowanie gróźb jest karalne, a tutaj szef Solidarności pan Duda miota takie groźby pod adresem posłów" - stwierdził Balcerowicz.
 • Prezydent Bronisław Komorowski
  Prezydent Bronisław Komorowski nie zamierza już nawet kryć się z faktem, że liczy na wyborców Pawła Kukiza. Przed drugą turą wyborów prezydenckich zapowiada referendum w sprawie zmian, jaki postulował jego kontrkandydat.
 • Beata Szydło
  Beata Szydło zdradziła plan PiS w sprawie wrześniowego referendum. Partia będzie chciała dołożyć do plebiscytu trzy dodatkowe pytania. Jej zdaniem, ten wniosek będzie "sprawdzianem wiarygodności" dla władz. Jest już odpowiedź premier Ewy Kopacz.