urząd skarbowy w płocku

Artykuły dotyczące tematu urząd skarbowy w płocku znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące urząd skarbowy w płocku. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • O. Rydzyk: Nie mówiłem, że w Polsce mamy system totalitarny
  Nigdy nie powiedziałem, że Polska jest obecnie państwem totalitarnym, o co jestem posądzany - powiedział w wywiadzie dla "Naszego Dziennika" o. Tadeusz Rydzyk, dyrektor Radia Maryja.
 • Po świadczenia z zaświadczeniem o dochodzie
  Od dziś osoby ubiegające się o świadczenia rodzinne z pomocy społecznej oraz Funduszu Alimentacyjnego mogą składać oświadczenia, dokumentując stany faktyczne, od których uzależnione jest przyznanie jednego z tych świadczeń.
 • Kancelaria Premiera
  Mężczyzna, który we wrześniu próbował dokonać samospalenia przed siedzibą premiera, mówił prawdę o patologiach w skarbówce. "Rzeczpospolita" ujawnia raport, z którego wynika, że w urzędzie były nieprawidłowości.
 • Donald Tusk
  Wydłużenie urlopu macierzyńskiego do roku, budowa przedszkoli i żłobków, inwestycje, przetargi na drogi, dofinansowanie kolei - premier Donald Tusk obiecał wiele w swym sejmowym wystąpieniu, określanym mianem drugiego expose.
 • Policja
  Szef policji gen. Marek Działoszyński został zatrzymany przez drogówkę, gdy śpieszył się na naradę z ministrem i wojewódzkimi komendantami policji . Audi S8 jechało na tzw. błyskach, do czego nie miało prawa. Przy okazji pojawiły się dwa pytania: skąd u szefa policji służbowe auto warte prawie 800 tys. zł? I czy nie należy zmienić przepisów tak, by policjant nr 1 miał jednak prawo do jazdy na sygnale?
 • Krzysztof Rybiński
  Gdy parę dni temu parkowałem w centrum Warszawy, zobaczyłem nowy parkomat. Próbowałem zapłacić, wciskając monetę w otwór, ale parkomat odmawiał przyjęcia jej. W końcu dostrzegłem że coś się wyświetliło na ekranie. „Wprowadź numer rejestracyjny samochodu” – odczytałem i ze zdziwienia mnie zatkało - pisze Krzysztof Rybiński, rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.
 • Igor Tuleya
  Haniebne czy zupełnie normalne? Politycy - goście audycji "Śniadanie w Trójce" - są podzieleni w sprawie lustrowania rodziców sędziego Igora Tuleyi. Były dziennikarz "Rzeczpospolitej" Cezary Gmyz napisał, że matka orzekającego w sprawie doktora G. pracowała w SB i Milicji Obywatelskiej.
 • Rząd chce, by obywatele przekazywali część swych podatków na wybrany Kościół. Pomysł ma jednak wielu przeciwników. Protestują nie tylko mniejsze związki wyznaniowe, ale także samorządy.
 • Radosław Sikorski
  Szef polskiej dyplomacji ostro ocenił to, co robi PiS w sprawie katastrofy smoleńskiej. Jego zdaniem politycy tej partii, choć sami nie wierzą w "fantasmagorie", to wprowadzają Polaków w błąd "bredniami".
 • Mariusz Kamiński, były szef CBA
  Mariusz Kamiński, były szef CBA ostro komentuje wyrok sądu w sprawie Beaty Sawickiej. Jego zdaniem uniewinnienie posłanki jest sprzeczne z poczuciem sprawiedliwości.
 • CBA
  Umowy na budowę "pozytywnych emocji" wokół energetyki podpisano bez przetargów. To już drugie śledztwo, w którym badane są decyzje byłego wiceministra spraw wewnętrznych, a dziś kluczowego menedżera w jednym z telekomów Witolda Drożdża.
 • "Polacy mają prawo wiedzieć, czym ma się zajmować w przyszłym rządzie Antoni Macierewicz" - stwierdził na konferencji prasowej Donald Tusk. Skomentował tym samym słowa Jarosława Kaczyńskiego z wywiadu dla "Rzeczpospolitej". Szef PiS zapowiedział w nim, że były likwidator WSI, w razie zwycięstwa PiS w wyborach, będzie pełnił ważną rolę w jego gabinecie.
 • Prezes PiS Jarosław Kaczyński
  Prezes PiS Jarosław Kaczyński atakuje premiera i prezydenta w Krynicy-Zdroju. Sugeruje, że rząd Donalda Tuska nie gwarantuje uczciwych wyborów i podtrzymuje zarzuty wobec prezydenta, którego w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" oskarżył o "dziwne kontakty" ze służbami specjalnymi.
 • Awantura o Stanisława Kozieja. Skąd się wziął w rządzie PiS. Adam Hofman twierdzi, że za jego powołaniem stali premier Kazimierz Marcinkiewicz i Radosław Sikorski. "Prezentacja Jarosława Kaczyńskiego jako wielkiego impotenta, który nie ma wpływu na rząd, który powołuje, jest absurdem!" - drwił Tomasz Nałęcz.
 • Donald Tusk
  Donald Tusk cieszy się ze słów słynnego hodowcy papryki. Człowiek, który kiedyś zadał mu pytanie "Jak żyć, panie premierze", dziś mówi, że został oszukany przez PiS, a partia Jarosława Kaczyńskiego kłamie. Premier mówi, że to kolejny dowód iż specjalnością opozycji jest kłamstwo.
 • Jarosław Gowin
  Były minister sprawiedliwości Jarosław Gowin oskarża polskie państwo o śmierć Krystyny Chojnackiej z Kartuz. Kobieta, właścicielka firmy kosmetycznej, popełniła samobójstwo po ponad 20 latach zmagań z sądami i Izbą Celną.
 • Prezydent Bronisław Komorowski i Monika Olenik, fot. Stanisław Skarżyński
  Monika Olejnik zapytała Bronisława Komorowskiego o to, czy czytał aneks do raportu z likwidacji WSI. Co odpowiedział prezydent?