wypełnianie pit 37

Artykuły dotyczące tematu wypełnianie pit 37 znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące wypełnianie pit 37. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


  • Wspólne rozliczanie się męża z żoną czy rodzica z dzieckiem może być bardzo korzystne. Nie każdemu jednak wolno skorzystać z takiej możliwości. Rozliczanie małżeńskie najbardziej opłaca się wtedy, gdy jedno z małżonków przekracza próg podatkowy, a drugie zarabia mało albo wcale.
  • Ponad 929 tysięcy deklaracji zostało przesłanych fiskusowi przez internet
    953 375 e-deklaracji podatkowych wpłynęło do północy z 2 na 3 maja przez internet - skorygowała wcześniejszą informację o mniejszej liczbie deklaracji rzeczniczka administracji podatkowej Wiesława Dróżdż. O północy w poniedziałek minął termin składania deklaracji za 2010 r.
  • Siedem filiżanek herbaty dziennie zwiększa ryzyko raka prostaty
    Te wyniki badań mogą zaniepokoić mężczyzn. Otóż analiza stanu zdrowia ponad sześciu tysięcy ochotników wykazała, że picie herbaty wiąże się z ryzykiem zachorowania na raka. Może nawet wzrosnąć o 50 procent, jeśli...
  • Podatkowe zeznanie roczne PIT-37
    Już 16 marca 2015 r. podatnik będzie mógł się zalogować do Portalu Podatkowego – potwierdziło DGP Ministerstwo Finansów. Zapozna się tam ze wstępnie wypełnioną deklaracją.